Корзина
189 отзывов
Праздники уже не за горами. Успей все вовремя.Подробнее
+38(099)-359-37-22
+380993593722
+380976382799
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
On-Light Все для освещения
Корзина

Державна символіка - атрибути сучасної України

Державна символіка - атрибути сучасної України

 Державні символи є важливим атрибутом сучасної держави, складовою частиною її конституційного ладу. Історична традиція, яка закладена в символіці, перетворює населення на народ, формує національно свідомість і патріотизм. Державними символами України є: державний гімн України, державний герб України і державний прапор України.

  Напередоні державних свят - Дня Конституції України та Дня Незалежності України - ми пропонуємо вам прикрасити адміністративні будівлі вашого населеного пункту в патріотичній темі. Тому ми хочемо Вам запропонувати нашу патріотичну іллюмінацію - Герб світлодіодний. Герб є невід'ємним атрибутом державності та несе в собі справжню патріотичну силу. Тому така конструкція прикрасить будь-яку будову та стане окрасою до святкування будь-якого державного свята. Конструкція Герб світлодіодний призначена для зовнішнього використанні та виконана з вологозахисного матеріалу, тобто конструкція захищена від дії атмосфери. Всі елементи мають жорстке кріплення, тому Герб світлодіодний буде зберігати свій функціонал при будь-якому режимі роботи. Конструкція Герб світлодіодний також може виготовлятися у вигляді панно з прапором. Це патріотичне панно суміщує в собі і прапор, і герб, та гарно прикрасить багатоповерхові адміністративні будівлі та фасади міських установ.

 

 

Ми будемо раді вислухати будь-які Ваші побажання та пропозиції. Працюючи з нами, Ви отримаєте якість, надійність і гарантію. Наша компанія виступає завжди в інтересах клієнта і зробить все, щоб клієнт залишився задоволений.

Звертайтеся до нас у будь-який зручний для Вас спосіб

 

Другие статьи